NABÓR DO CIS 2016

OGŁOSZENIE o naborze do CIS

CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ w Mielcu, działające przy Stowarzyszeniu „Godne Życie dla Dzieci” ogłasza nabór na 12-miesięczny warsztat reintegracji społeczno – zawodowej o profilu:
Warsztaty CIS 06-2016

Gastronomia;
Rękodzieło artystyczne;
Opiekun osób zależnych;
Krawiectwo;
Remontowo – budowlanym.

Termin przyjmowania zgłoszeń: od 13-06-2016 r. do 30-07-2016 r.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w w/w warsztatach lub innym profilem warsztatów prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Więcej szczegółów zasad uczestnictwa w CIS znajdziesz tu

Zaszufladkowano do kategorii CIS

CIS w Parku Kultury i Wypoczynku „BULWARY” w Rzeszowie

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego namiotu wystawienniczego na tegorocznych PODKARPACKICH TARGACH EKONOMII SPOŁECZNEJ, które odbędą się w dniu 2 lipca 2016 r. w Parku Kultury i Wypoczynku „Bulwary” w Rzeszowie.

Zobacz na mapie gdzie nas znajdziesz 02-07-2016 r.

Na targach prezentować będziemy nasze produkty gastronomiczne i wyroby rękodzieła artystycznego, wykonywane podczas warsztatów realizowanych w Centrum Integracji Społecznej w Mielcu.

CIS w Centrum Handlowym PLAZA w Rzeszowie

Zaproszenie na Targii
Miło nam oficjalnie zaprosić Państwa,
11 czerwca 2016 r.  w godz. 10.00 – 17.00. do odwiedzenia naszego stoiska na
Podkarpackim Kiermaszu Ekonomii Społecznej, który odbędzie w Centrum Handlowym PLAZA w Rzeszowie.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą przekazać 1 % podatku.

Stowarzyszenie „Godne Życie dla Dzieci” zwraca się z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Uzyskane środki zostaną przeznaczone dla podopiecznych Stowarzyszenia. Misją Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom oraz osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

CHOROBA MOŻE DOTKNĄĆ KAŻDEGO!

11-letni Mateusz Walas z Zaborcza k. Mielca stracił przytomność niespodziewanie w szkole.

Badania wykazały białaczkę limfatyczną typu T

mat1mat2mat3

Mateusz leczony jest od  2011r. W styczniu 2013r. ponownie  trafił  do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu, ponieważ nastąpił nawrót choroby.

STOWARZYSZENIE ,,GODNE ŻYCIE DLA DZIECI”

prowadzi akcję zbierania funduszy na leczenie Mateusza

I TY MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC   1%

Dokonując wpłaty na podany numer konta Stowarzyszenia:

BANK PEKAO SA I O w Mielcu ul. Obrońców Pokoju 7,  39-300 Mielec

Patronat Medialny  w organizowanych akcjach

Dzień Sybiraka

W tej galerii znajduje się 37 zdjęć.

Druga część obchodów 73. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbyła się w poniedziałek 17 września 2012 roku. Przedstawiciele władz i lokalnych stowarzyszeń złożyli kwiaty pod pomnikiem „Sybiraków” na cmentarzu komunalnym w Mielcu. – Serdeczne Bóg zapłać za to, że raczyliście … Czytaj dalej